Aktualności

HOS dla środowiska

Korzyści dla środowiska. Czy kiedykolwiek po wejściu do portu lotniczego, hotelowego korytarza czy pokoju czułeś specyficzny wilgotny zapach dywanu, który po czyszczeniu w dalszym ciągu pozostawał mokry? Widziałeś wiele dmuchaw osuszających podłogę? A dywan był naprawdę czysty czy miał szary i mdły wygląd? Czy to są oznaki zdrowego, czystego i bezpiecznego otoczenia? Systemy HOS zostały zaprojektowane w trosce o dbanie o zdrowe otoczenie. Wyczyszczony dywan będzie czysty, o żywych kolorach i wyschnie w ciągu kilku minut.

Dlaczego HOS

 

Z korzyści środowiskowych i na wydajność produktu HOS Orbot, który gwarantuje najlepsze efekty czyszczenia posadzek dla naszych klientów.

Wyjątkowa inżynieria
Co odróżnia szorowarkę Hos Orbot od tradycyjnych szorowarek dyskowych? Sekret tkwi w sposobie pracy zmodyfikowanej głowicy

Czy warto prać dywany na wskroś?

Odpowiem krótko: Zdecydowanie tak! Moim guru w zakresie prania dywanów i wykładzin jest Jeff Bishop, amerykański ekspert, który od blisko czterdziestu lat prowadzi badania, organizuje szkolenia, pisze podręczniki. Jego najważniejszą książką jest dwuczęściowe opracowanie pod tytu- łem „Więcej odpowiedzi niż masz pytań na temat prania wykładzin” („More Answers Than You Have Questions About Carpet Cleaning”).