Dlaczego HOS

 

Z korzyści środowiskowych i na wydajność produktu HOS Orbot, który gwarantuje najlepsze efekty czyszczenia posadzek dla naszych klientów.

Wyjątkowa inżynieria
Co odróżnia szorowarkę Hos Orbot od tradycyjnych szorowarek dyskowych? Sekret tkwi w sposobie pracy zmodyfikowanej głowicy

Wielofunkcyjność szorowarki HOS
Szorowarka HOS Orbot może czyścić niemal każdą posadzkę.  Dowiedz się więcej o tym, jak HOS Orbot może pomóc Ci w codziennym czyszczeniu posadzek.

Środowisko i otoczenie jest najważniejsze
Przeczytaj, jak wyjątkowy system czyszczenia na wilgotno chroni środowisko i zmniejsza ryzyko powstania pleśni i rozwoju na powierzchniach dywanowych.

Wielofunkcyjność HOS

Zaprojektowany do najcięższych zadań Nasza szorowarka Orbot różni się od konkurencyjnych urządzeń czyszczących sposobem zaprojektowania i zdolnością usuwania i absorbowania zanieczyszczeń. Zastosowana technologia ruchu orbitalnego w głowicy czyszczącej znacznie ułatwia prace i umożliwia czyszczenie niemalże każdej powierzchni bez ograniczeń. Technologia HOS Orbot jest wyjątkowo elastyczna. Kliknij poniższe linki, aby sprawdzić możliwości czyszczenia na powierzchniach: